Top of this document
Go directly to navigation
Go directly to page content

Resonation

Mediummatic, 5 days of alternative communication

In het kader van 'Mediummatic', een serie voor iedereen toegankelijke performances en workshops in de Sleep-Inn, presenteerde Mediamatic een dag vol met spiritualiteit, muziek en... een logeerpartijtje!

Overdag was de 'Material spiritual installatie' van Kinga Kielczynska en Melanie Bonajo en 's avonds klankschalen, slaapliederen en een pantomime concert.

Dagprogramma (11.00 - 17.00)

Soundscapes van en door Ivan Kadelburg en Mhairi Macfarlane

Klanken die onderbewust werden gevormd, om zo escapades in het bewuste te creëeren. Het was een omgeving van live multi-channel geluid, waarin het geluid van alles en iedereen het geluid van al het andere werd.

Sleep Inn

Avond programma (19.30 - 22.00)

Pantomime concert door Janneke Raaphorst (19.30-19.45)

Klankschaalspel door Frank Mannens (20.00 - 21.00)

Tibetan bowls meditation

Elke klankschaal had een eigen karakter, toonzetting en klankkleur. Bij het bespelen van de schaal ontstond een langdurige klank, rijk aan boventoonresonanties met trillingspatronen en specifieke zwevingen. Klankschalen werkten ontspannend, genezend. Een klankschaal bracht iedereen daar, waar hij of zij hoorde te zijn.

Chansons pour dormir, concert door Marie Nuit (21.00 - 22.00)

Chansons pour dormir at Mediamatic

Nachtprogramma en ochtendrituelen

Iedereen kon ook 's nachts blijven slapen. Als je had gereserveerd voor een plaats in de Sleep-Inn, werd je ontvangen in een performance vriendelijke nachtopvang. Er was plaats voor 50 personen per nacht en slaapzakken waren te huur. De toegang was vrij met een Tijdelijk Museum Passepartout of een toegangskaart voor Art Amsterdam.

's Ochtends werden alle participanten gewekt door gastvrouwen Kinga en Melanie met een ontbijt met droomduiding, koffiedik-kijken, een 'Blessing of the day' en veel persoonlijke aandacht.

Bijdragen 
Reacties