Top of this document
Go directly to navigation
Go directly to page content

Op scherven na dood & Unexpected

Congres en tentoonstelling over keramiek

'The Unexpected - van Picasso tot Penck, van Appel tot Koons' is een surprise show met keramiek van veelal beroemde kunstenaars. De tentoonstelling bevat meer dan 150 werken van 40 kunstenaars uit de collectie van het SM’s – Stedelijk Museum ‘s-Hertogenbosch. De meeste werken zijn voor het eerst in Nederland te zien. Met op 20 maart het congres 'Op scherven na dood'.

The Unexpected laat zien hoe beeldend kunstenaars uit de hele twintigste eeuw keramiek ontdekken als een ideale combinatie van schilder- en beeldhouwkunst. Schilders zien kans om echte ruimte te scheppen in een voorstelling. Voor beeldhouwers geeft de plasticiteit van klei en de kleurtoepassing een extra dimensie aan hun sculptuur.

De tentoonstelling is te bezoeken van 8 maart t/m 1 juni 2009. Ga voor meer informatie naar de Unexpected website.

Op scherven na dood

Over keramiek als vitaal medium in de beeldende kunst
Op 20 maart 2009 van 10.00 – 18.00 uur.

Het - deels Engelstalige - congres onderzoekt de rol en betekenis van keramiek in de actuele beeldende kunst met uitstapjes over de grenzen van tijd en plaats. Het congres vindt plaats in samenhang met de tentoonstelling The Unexpected, in het auditorium van SM’s.

Deelname: €35,- p.p.; SM’s Friends en studenten: €25,- p.p. (inclusief lunch). Inschrijven:

Kijk voor het programma en voor meer informatie op de website.

Contributions 
Comments