Fata Morgana in Bos en Lommer
'Under heaven'
Onder de A10 op de grens van Bos en Lommer en Geuzenveld bevindt zich een verlaten, ruim 2500 vierkante meter grote ruimte. De komende vijf jaar gebruikt kunstenaar Leonard van Munster (1972) deze plek in de beruchte Kolenkitbuurt als zijn "canvas"
-
Fata Morgana in Bos en Lommer-
door Leonard van Munster
Met:
Op 19 mei wordt onder het viaduct het openbare kunstwerk 'Under Heaven ' onthuld. Door met het kunstwerk een onbereikbare paradijselijke plek te creëren, wil Van Munster bij de voorbijganger vragen oproepen over de maakbaarheid van geluk.
Door de komende jaren regelmatig aanpassingen aan te brengen of iets toe te voegen, ontstaat een dynamisch kunstwerk. Bewoners worden op deze wijze deelgenoot van de ontwikkelingen in het openlucht atelier van Van Munster. Eerdere opvallende projecten van de kunstenaar waren de boom met boomhut op het dak van het Stedelijk Museum Amsterdam, de pratende toiletten in cultureel café De Balie en ‘Reinaert de Vos’ in het Groene Hart van Nederland.
Voor meer informatie zie amsterdamsfondsvoordekunst.nl
Bijdragen
Reacties
Leonard
Rosa
Michèle
Paul
Mels
Willem
Jelte
Zepha
Lilian
Martijn
Alberto